VLDRW1800800 - VELINO Design Radiator Traffic White (HxW=1800x800, 1516W)
VLDRW1800800 VELINO Design Radiator Traffic White (HxW=1800x800, 1516W) 1800 mm 800 mm 75/65/20 1516 W Traffic White