VLDRW1800500 - VELINO Design Radiator Traffic White (HxW=1800x500, 948W)
VLDRW1800800 VELINO Design Radiator Traffic White (HxW=1800x800, 1516W) 1800 mm 800 mm 75/65/20 1516 W Traffic White
VLDRW1600500 VELINO Design Radiator Traffic White (HxW=1600x500, 850W) 1600 mm 500 mm 75/65/20 850 W Traffic White
VLDRC1600500 VELINO Design Radiator Coloured (HxW=1600x500, 850W) 1600 mm 500 mm 75/65/20 850 W Coloured
VLDRW1800500 VELINO Design Radiator Traffic White (HxW=1800x500, 948W) 1800 mm 500 mm 75/65/20 948 W Traffic White