VLDRC1600800R9005 - VELINO Design Radiator Coloured (HxW=1600x800, 1359W)(Jet Black - R9005)
Dimensions: Height x Width (mm) 1600 x 800, Heat Output at 75/65/20 = 1359 Watts
VLDRC18001200 VELINO Design Radiator Coloured (HxW=1800x1200, 2274W) 1800 mm 1200 mm 75/65/20 2274 W Coloured
VLDRW1600500 VELINO Design Radiator Traffic White (HxW=1600x500, 850W) 1600 mm 500 mm 75/65/20 850 W Traffic White
VLDRC1600500 VELINO Design Radiator Coloured (HxW=1600x500, 850W) 1600 mm 500 mm 75/65/20 850 W Coloured
VLDRW1800500 VELINO Design Radiator Traffic White (HxW=1800x500, 948W) 1800 mm 500 mm 75/65/20 948 W Traffic White
VLDRC1800500 VELINO Design Radiator Coloured (HxW=1800x500, 948W) 1800 mm 500 mm 75/65/20 948 W Coloured
VLDRW1600800 VELINO Design Radiator Traffic White (HxW=1600x800, 1359W) 1600 mm 800 mm 75/65/20 1359 W Traffic White
VLDRC1600800 VELINO Design Radiator Coloured (HxW=1600x800, 1359W) 1600 mm 800 mm 75/65/20 1359 W Coloured