VLDRC18001000 - VELINO Design Radiator Coloured (HxW=1800x1000, 1895W)
Product Data
| VLDRC18001200 |
VELINO Design Radiator Coloured (HxW=1800x1200, 2274W) |
1800 mm
1200 mm
75/65/20
2274 W
Coloured
| VLDRW1600500 |
VELINO Design Radiator Traffic White (HxW=1600x500, 850W) |
1600 mm
500 mm
75/65/20
850 W
Traffic White
| VLDRC1600500 |
VELINO Design Radiator Coloured (HxW=1600x500, 850W) |
1600 mm
500 mm
850 W
Coloured
| VLDRW1800500 |
VELINO Design Radiator Traffic White (HxW=1800x500, 948W) |
1800 mm
500 mm
948 W
Traffic White
VELINO Design Radiator Coloured (HxW=1800x500, 948W) |
1800 mm
500 mm
948 W
VELINO Design Radiator Traffic White (HxW=1600x800, 1359W) |
1600 mm
800 mm
1359 W
VELINO Design Radiator Coloured (HxW=1600x800, 1359W) |
1600 mm
800 mm
1359 W
VELINO Design Radiator Traffic White (HxW=1800x800, 1516W) |
1800 mm
800 mm
1516 W
VELINO Design Radiator Coloured (HxW=1800x800, 1516W) |
1600 mm
800 mm
1516 W
VELINO Design Radiator Traffic White (HxW=1600x1000, 1699W) |
1600 mm
1000 mm
1699 W
VELINO Design Radiator Coloured (HxW=1600x1000, 1699W) |
1600 mm
1000 mm
1699 W
VELINO Design Radiator Traffic White (HxW=1800x1000, 1895W) |
1800 mm
1000 mm
1895 W
| VLDRC18001000 |
VELINO Design Radiator Coloured (HxW=1800x1000, 1895W) |
1800 mm
1000 mm
1895 W
VELINO Design Radiator Traffic White (HxW=1800x1200, 2274W) |
1800 mm
1200 mm
2274 W
| VLDRC1600800R9005 |
VELINO Design Radiator Coloured (HxW=1600x800, 1359W)(Jet Black - R9005) |
1600 mm
500 mm
1699 W