VLDRC18001200 - VELINO Design Radiator Coloured (HxW=1800x1200, 2274W)
VLDRC18001200 VELINO Design Radiator Coloured (HxW=1800x1200, 2274W) 1800 mm 1200 mm 75/65/20 2274 W Coloured