VLDRW18001000 - VELINO Design Radiator Traffic White (HxW=1800x1000, 1895W)
VLDRW18001000 VELINO Design Radiator Traffic White (HxW=1800x1000, 1895W) 1800 mm 1000 mm 75/65/20 1895 W Traffic White