VLDRC1800500 - VELINO Design Radiator Coloured (HxW=1800x500, 948W)
Dimensions: Height x Width (mm) 1800 x 500, Heat Output at 75/65/20 = 948 Watts
VLDRC18001200 VELINO Design Radiator Coloured (HxW=1800x1200, 2274W) 1800 mm 1200 mm 75/65/20 2274 W Coloured
VLDRW1600500 VELINO Design Radiator Traffic White (HxW=1600x500, 850W) 1600 mm 500 mm 75/65/20 850 W Traffic White
VLDRC1600500 VELINO Design Radiator Coloured (HxW=1600x500, 850W) 1600 mm 500 mm 75/65/20 850 W Coloured
VLDRW1800500 VELINO Design Radiator Traffic White (HxW=1800x500, 948W) 1800 mm 500 mm 75/65/20 948 W Traffic White
VLDRC1800500 VELINO Design Radiator Coloured (HxW=1800x500, 948W) 1800 mm 500 mm 75/65/20 948 W Coloured