T6P33300220 - T6 Plan Centrally Connected Radiator Type 33 (HxW=300x2200, 3445W)
T6P33300220 T6 Plan Centrally Connected Radiator Type 33 (HxW=300x2200, 3445W) 300 mm 2200 mm 75/65/20 3445 W