T6P33300140 - T6 Plan Centrally Connected Radiator Type 33 (HxW=300x1400, 2192W)
T6P33300220 T6 Plan Centrally Connected Radiator Type 33 (HxW=300x2200, 3445W) 300 mm 2200 mm 75/65/20 3445 W
T6P33300040 T6 Plan Centrally Connected Radiator Type 33 (HxW=300x0400, 626W) 300 mm 400 mm 75/65/20 626 W
T6P33300060 T6 Plan Centrally Connected Radiator Type 33 (HxW=300x0600, 940W) 300 mm 600 mm 75/65/20 940 W
T6P33300080 T6 Plan Centrally Connected Radiator Type 33 (HxW=300x0800, 1253W) 300 mm 800 mm 75/65/20 1253 W
T6P33300100 T6 Plan Centrally Connected Radiator Type 33 (HxW=300x1000, 1566W) 300 mm 1000 mm 75/65/20 1566 W
T6P33300120 T6 Plan Centrally Connected Radiator Type 33 (HxW=300x1200, 1879W) 300 mm 1200 mm 75/65/20 1879 W
T6P33300140 T6 Plan Centrally Connected Radiator Type 33 (HxW=300x1400, 2192W) 300 mm 1400 mm 75/65/20 2192 W