T6P33300100 - T6 Plan Centrally Connected Radiator Type 33 (HxW=300x1000, 1566W)
T6P33400060 T6 Plan Centrally Connected Radiator Type 33 (HxW=400x0600, 1168W) 400 mm 600 mm 75/65/20 1168 W
T6P33300040 T6 Plan Centrally Connected Radiator Type 33 (HxW=300x0400, 626W) 300 mm 400 mm 75/65/20 626 W
T6P33300060 T6 Plan Centrally Connected Radiator Type 33 (HxW=300x0600, 940W) 300 mm 600 mm 75/65/20 940 W
T6P33300080 T6 Plan Centrally Connected Radiator Type 33 (HxW=300x0800, 1253W) 300 mm 800 mm 75/65/20 1253 W
T6P33300100 T6 Plan Centrally Connected Radiator Type 33 (HxW=300x1000, 1566W) 300 mm 1000 mm 75/65/20 1566 W