DIVMTW1100050 - DION-TW-M Towel Warmer (HxW=1100x0500, 568W)
CAD
Vogel & Noot - DION VM 1100x500 - DWG CAD 11 Sep 2018
DIVMTW0700090 DION-VM Towel Warmer (HxW=0700x0900, 617W) 700 mm 900 mm 75/65/20 617 W
DIVMTW0700050 DION-VM Towel Warmer (HxW=0700x0500, 374W) 700 mm 500 mm 75/65/20 374 W
DIVMTW1100050 DION-TW-M Towel Warmer (HxW=1100x0500, 568W) 1100 mm 500 mm 75/65/20 568 W