DIVMTW0700075 - DION-VM Towel Warmer (HxW=0700x0750, 529W)
CAD
Vogel & Noot - DION VM 700x750 - DWG CAD 11 Sep 2018
DIVMTW0700090 DION-VM Towel Warmer (HxW=0700x0900, 617W) 700 mm 900 mm 75/65/20 617 W
DIVMTW0700050 DION-VM Towel Warmer (HxW=0700x0500, 374W) 700 mm 500 mm 75/65/20 374 W
DIVMTW1100050 DION-TW-M Towel Warmer (HxW=1100x0500, 568W) 1100 mm 500 mm 75/65/20 568 W
DIVMTW1800050 DION-VM Towel Warmer (HxW=1800x0500, 886W) 1800 mm 500 mm 75/65/20 886 W
DIVMTW0700060 DION-VM Towel Warmer (HxW=0700x0600, 437W) 700 mm 600 mm 75/65/20 437 W
DIVMTW1100060 DION-VM Towel Warmer (HxW=1100x0600, 663W) 1100 mm 600 mm 75/65/20 663 W
DIVMTW1800060 DION-VM Towel Warmer (HxW=1800x0600, 1035W) 1800 mm 600 mm 75/65/20 1035 W
DIVMTW0700075 DION-VM Towel Warmer (HxW=0700x0750, 529W) 700 mm 750 mm 75/65/20 529 W