DIONTW0700060 - DION Towel Warmer (HxW=0700x0600, 437W)
CAD
Vogel & Noot - DION 700x600 - DWG CAD 11 Sep 2018
DICHTW1100060 DION (Chrome) Towel Warmer (HxW=1100x0600, 452W) 700 mm 600 mm 75/65/20 452 W Traffic White
DIONTW0700050 DION Towel Warmer (HxW=0700x0500, 374W) 700 mm 500 mm 75/65/20 374 W Traffic White
DIONTW1100050 DION Towel Warmer (HxW=1100x0500, 568W) 1100 mm 500 mm 75/65/20 568 W Traffic White
DIONTW1800050 DION Towel Warmer (HxW=1800x0500, 886W) 1800 mm 500 mm 75/65/20 886 W Traffic White
DIONTW0700060 DION Towel Warmer (HxW=0700x0600, 437W) 700 mm 600 mm 75/65/20 437 W Traffic White