DICHTW1800050 - DION (Chrome) Towel Warmer (HxW=1800x0500, 603W)
Product Data
| DICHTW1800060 |
DION (Chrome) Towel Warmer (HxW=1800x0600, 701W) |
1800 mm
600 mm
75/65/20
701 W
Traffic White
| DIONTW0700050 |
DION Towel Warmer (HxW=0700x0500, 374W) |
700 mm
500 mm
75/65/20
374 W
Traffic White
| DIONTW1100050 |
DION Towel Warmer (HxW=1100x0500, 568W) |
1100 mm
500 mm
568 W
DION Towel Warmer (HxW=1800x0500, 886W) |
1800 mm
500 mm
886 W
DION Towel Warmer (HxW=0700x0600, 437W) |
700 mm
600 mm
437 W
DION Towel Warmer (HxW=1100x0600, 663W) |
1100 mm
600 mm
663 W
DION Towel Warmer (HxW=0700x0750, 529W) |
700 mm
750 mm
529 W
DION Towel Warmer (HxW=1100x0750, 802W) |
1100 mm
750 mm
802 W
DION Towel Warmer (HxW=1800x0750, 1252W) |
1800 mm
750 mm
1252 W
DION Towel Warmer (HxW=0700x0900, 617W) |
700 mm
900 mm
617 W
DION Towel Warmer (HxW=1100x0900, 937W) |
1100 mm
900 mm
937 W
DION Towel Warmer (HxW=1800x0900, 1462W) |
1800 mm
900 mm
1462 W
| DICHTW1100050 |
DION (Chrome) Towel Warmer (HxW=1100x0500, 388W) |
700 mm
500 mm
388 W
| DICHTW1800050 |
DION (Chrome) Towel Warmer (HxW=1800x0500, 603W) |
1800 mm
500 mm
603 W
DION (Chrome) Towel Warmer (HxW=1100x0600, 452W) |
700 mm
600 mm
452 W