T6P22600100 - T6 Plan Centrally Connected Radiator Type 22 (HxW=600x1000, 1669W)
CAD
Vogel & Noot - T6-Plan Type 22 600x1000 - DWG CAD 11 Sep 2018
T6P22600100 T6 Plan Centrally Connected Radiator Type 22 (HxW=600x1000, 1669W) 600 mm 1000 mm 75/65/20 1669 W