T6P22500100 - T6 Plan Centrally Connected Radiator Type 22 (HxW=500x1000, 1520W)
CAD
Vogel & Noot - T6-Plan Type 22 500x1000 - DWG CAD 11 Sep 2018
T6P22500100 T6 Plan Centrally Connected Radiator Type 22 (HxW=500x1000, 1520W) 500 mm 1000 mm 75/65/20 1520 W