E2L2260016 - ULOW-E2 Low Temperature Radiator Type 22 (HxW=0600x1600, 1090W)
CAD
Vogel & Noot - ULOW-E2 600x1600 - DWG CAD 11 Sep 2018
E2L2260016 ULOW-E2 Low Temperature Radiator Type 22 (HxW=0600x1600, 1090W) 600 mm 1600 mm 45/35/20 1090 W