E2L2250016 - ULOW-E2 Low Temperature Radiator Type 22 (HxW=0500x1600, 1010W)
CAD
Vogel & Noot - ULOW-E2 500x1600 - DWG CAD 11 Sep 2018
E2L2250010 ULOW-E2 Low Temperature Radiator Type 22 (HxW=0500x1000, 631W) 500 mm 1000 mm 45/35/20 631 W
E2L2250004 ULOW-E2 Low Temperature Radiator Type 22 (HxW=0500x0400, 252W) 500 mm 400 mm 45/35/20 252 W
E2L2250006 ULOW-E2 Low Temperature Radiator Type 22 (HxW=0500x0600, 379W) 500 mm 600 mm 45/35/20 379 W
E2L2250008 ULOW-E2 Low Temperature Radiator Type 22 (HxW=0500x0800, 505W) 500 mm 800 mm 45/35/20 505 W
E2L2250012 ULOW-E2 Low Temperature Radiator Type 22 (HxW=0500x1200, 757W) 500 mm 1200 mm 45/35/20 757 W
E2L2250014 ULOW-E2 Low Temperature Radiator Type 22 (HxW=0500x1400, 883W) 500 mm 1400 mm 45/35/20 883 W
E2L2250016 ULOW-E2 Low Temperature Radiator Type 22 (HxW=0500x1600, 1010W) 500 mm 1600 mm 45/35/20 1010 W