ATDRC2200600 - ARUN-T Design Radiator Coloured (HxW=2200x600, 1771W)
CAD
Vogel & Noot - ARUN-TWIN 2200x600 - DWG CAD 11 Sep 2018
ATDRW1800900 ARUN-T Design Radiator Traffic White (HxW=1800x900, 2196W) 1800 mm 900 mm 75/60/20 2196 W Traffic White
ATDRW1200500 ARUN-T Design Radiator Traffic White (HxW=1200x500, 885W) 1200 mm 500 mm 75/60/20 885 W Traffic White
ATDRC1200500 ARUN-T Design Radiator Coloured (HxW=1200x500, 885W) 1200 mm 500 mm 75/60/20 885 W Coloured
ATDRW1800500 ARUN-T Design Radiator Traffic White (HxW=1800x500, 1222W) 1800 mm 500 mm 75/60/20 1222 W Traffic White
ATDRC1800500 ARUN-T Design Radiator Coloured (HxW=1800x500, 1222W) 1800 mm 500 mm 75/60/20 1222 W Coloured
ATDRW2200500 ARUN-T Design Radiator Traffic White (HxW=2200x500, 1482W) 2200 mm 500 mm 75/60/20 1445 W Traffic White
ATDRC2200500 ARUN-T Design Radiator Coloured (HxW=2200x500, 1482W) 2200 mm 500 mm 75/60/20 1445 W Coloured
ATDRW1200600 ARUN-T Design Radiator Traffic White (HxW=1200x600, 1061W) 1200 mm 600 mm 75/60/20 1061 W Traffic White
ATDRC1200600 ARUN-T Design Radiator Coloured (HxW=1200x600, 1061W) 1200 mm 600 mm 75/60/20 1061 W Coloured
ATDRW1800600 ARUN-T Design Radiator Traffic White (HxW=1800x600, 1466W) 1800 mm 600 mm 75/60/20 1466 W Traffic White
ATDRC1800600 ARUN-T Design Radiator Coloured (HxW=1800x600, 1466W) 1800 mm 600 mm 75/60/20 1466 W Coloured
ATDRW2200600 ARUN-T Design Radiator Traffic White (HxW=2200x600, 1771W) 2200 mm 600 mm 75/60/20 1724 W Traffic White
ATDRC2200600 ARUN-T Design Radiator Coloured (HxW=2200x600, 1771W) 2200 mm 600 mm 75/60/20 1724 W Coloured