NBRR16-1-12PLAIN - FLEXICELL NBR Insulation Wrap Plain 1m x 12m x 16mm
Insulation - Insulation Wraps
»
FLEXICELL - NBR Insulation Wrap Plain
Documents
Technical
FlexiCell - NBR - Data Sheet
14 Apr 2021
FLEXICELL NBR - Technical Bulletin - R Values Tube Calculation Chart - May 2022 KE KELIT
15 May 2023
Login
or
register
to create projects and view pricing.
Related Products
COB425 - Copper BRAZE - Elbow 45°
FLAMCO - Flexcon Top Expansion Vessel 2 - 80L (6 Bar)
Insulation Block 50mm Thick, 60mm Wide
KELOX Pipe Cutters
PEX61 KELIT DUO-PEX End Cap - Shrinkable
T6 Plan Centrally Connected Radiator Type 33